Radosław Kordowski - Właściciel i Prezes Zarządu Hear Studio sp. z o.o., RK Artist S.A. oraz Prezes Fundacji
Warsztaty wokalne- Radosław Kordowski
Radosław Kordowski – założyciel Hear Studio School, producent muzyczny, kompozytor, wokalista. Prowadzi w Hear Studio School grupowe oraz indywidualne warsztaty wokalne. Autorskie warsztaty prowadzi w oparciu o metodę SLS, oraz autorskie aranże głosowe w stylistyce soul, gospel. Oprócz ćwiczeń intonacyjnych ze względu na swoje doświadczenie rockowe kładzie duży nacisk podczas warsztatów na wzmacnianie emisji, dlatego rockowi wokaliści również podczas zajęć odnajdą dla siebie miejsce. Radosław od 1994 roku zajmuje się muzyką, uwielbia brzmienie organów Hammonda i na nich najczęściej koncertował mając zaszczyt grać przed takimi sławami jak Scorpions, KISS, Focus czy Buggie. Za pośrednictwem muzyki, tekstu pragnie docierać do młodych ludzi, motywować i zarażać pozytywną energią do aktywnego działania i rozwoju osobistego. Notorycznie zabiegany w życiu jak również na trasach długo-dystansowych, promuje wegetarianizm, jest abstynentem dając w szczególności młodym ludziom przykład, że można się świetnie bawić bez wszelkich dopalaczy.
Sabina Sago
Warsztaty wokalne – Sabina SAGO

Sabina SAGO – wokalistka i aktorka musicalowa. SAGO to pseudonim pochodzącej z Opola Sabiny Golanowskiej, która w muzyce potrafi łączyć „ogień z wodą”. Obdarzona charakterystyczną barwą głosu wokalistka z łatwością wciela się zarówno w postać operowej divy czy gwiazdy pop. W jej repertuarze znaleźć można pop, rock, soul, r&b, gospel, musical czy klasyczną operę. Określana jest często jako polska Tina Turner.

Sabina zagrała liczne role musicalowe m.in. Lorainne Flemming w musicalu „42nd Street” w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, Sheila Bryant w „A Chorus Line” w Teatrze Capitol we Wrocławiu czy Christine Daae w „The Phantom Of The Opera” w Teatrze Palladium Stage w Warszawie, śpiewała także w spektaklu muzyczno-tanecznym „Lady Fosse” w Teatrze Capitol w Warszawie. Współpracowała m.in. z Marcinem Dańcem, Opole Gospel Choir (Nagroda Dziennikarzy na KFPP w Opolu 2006’), duetem Antique, Ireną Jarocką, zespołem Bracia czy z Jackiem MEZO Mejerem, z którym nagrała trzy piosenki „ODDYCHAM TOBĄ”, „INSPIRACJĘ” i „SYRENI ŚPIEW”. Utwory te znalazły się na albumie MEZO 'Mezoteryka’.

Sabina wystąpiła m.in. na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (TVP1) z zespołem Bracia w utworze „NAD PRZEPAŚCIĄ”, Karuzeli Cooltury w Świnoujściu, Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Greckiej, a także w „TAŃCU Z GWIAZDAMI” (TVN) i na wielu innych festiwalach i galach.
Ze swoim pierwszym zespołem SaVine pojawiła się w programie ‘BAR’ (POLSAT), z którym w 2003′ zajęła III miejsce w Konkursie ‘Debiutów’ na Festiwalu w Opolu.

Sabina jest również pomysłodawczynią i autorką projektu AFRICA SONG Polskiej Akcji Humanitarnej i Festiwalu Piękna. Wokalistka często bierze udział w projektach społecznych i charytatywnych. Dwukrotnie uczestniczyła w organizowanym przez Przemka Saletę „Snow sport show – BIEGU PO NOWE ŻYCIE” na rzecz wsparcia rozwoju transplantacji narządów.

Obecnie Sabina SAGO jest w trakcie pracy nad debiutanckim solowym albumem, którego nagrania rozpoczęły się w Londynie pod okiem producenta Toma Nicholsa (współpracującego m.in. z Kylie Minoque, Sugababes, Jessicą Simpson czy Celine Dion). Utwory napisał szwedzki kompozytor Mathias Wollo (tworzący również dla Cheryl Cole i Lemara).

Piosenka „WHERE THERE’S SMOKE” (polski tytuł „W SYPIALNI”), do której w zeszłym roku nagrany został teledysk, zapowiada pierwszy album Wokalistki. W klipie wykorzystano fragmenty filmu „W SYPIALNI” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego, w którym główne role zagrali Katarzyna Herman i Tomek Tyndyk.

Marcin Riege
Fortepian dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych  – Marcin Riege
Bio:
Marcin Riege absolwent Wydziału Jazzu w Państwowej Szkole Muzycznej oraz Akademii Muzycznej w Warszawie.
Współpracował z wieloma artystami , m.in. z: Justyną Steczkowską, Anitą Lipnicką, Korą, Krzysztofem Krawczykiem, Kasią Cerekwicką, Łukaszem Zagrobelnym, Haliną Frąckowiak, Markiem Kościkiewiczem, Mietkiem Szcześniakiem, Grzegorzem Wilkiem, Lidią Kopanią, Kasią Klich, DeSu, Justyną Reczeniedi, Krystianem Krzeszowiakiem, Teatrem Lalka w Warszawie, Teatrem ITP w Lublinie.
Od roku 2012 na stałe współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA – musicale “Deszczowa piosenka” i “Mamma Mia”, gdzie akompaniował Dariuszowi Kordkowi, Barbarze Melcer, Oldze Bończyk, Ani Sroce-Hryń, Katarzynie Zielińskiej i wielu innym.
Oprócz ok.1000 wystepów w Polsce koncertował we Włoszech, Norwegii, Islandii, Kanadzie.———————————–
Program dla średnio-zaawansowanych:Podstawy harmonii jazzowej, typowe progresje, poczucie swingu, skala pentatoniczna w improwizacji, realizowanie harmonii na podstawie funkcji, schemat bluesa, standardy muzyki rozrywkowej.———————————–
Program dla zaawansowanych:Rozszerzona harmonia jazzowa, rozróżnienie gry solowej i zespołowej, zaawansowane skale do improwizacji, standardy współczesne, granie z towarzyszeniem sekcji rytmicznej(podkłady), zagadnienia z zakresu instrumentacji i kompozycji.
Andrzej Przybysz
Fortepian dla początkujących – Andrzej Przybysz
Doświadczony i zarazem młody duchem, niesamowity pedagog z otwartym podejściem do dzieci i młodzieży. Absolwent szkoły muzycznej 1st. oraz absolwent instytutu organistki. Od 1974 zajmuje się muzyką, obecnie swoje muzyczne i edukacyjne pasje realizuje prowadząc muzyczny zespół młodzieżowy.
Łukasz Chyliński
Nauka gry na gitarze
elektrycznej lub akustycznej – Łukasz Chyliński
Łukasz Chyliński – gitarzysta, aranżer, kompozytor. Ukończył Klasyczną Szkołę Muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w Gorzowie Wielkopolskim, doskonalił natomiast swoje umiejętności oraz poszerzał wiedzę na Wydziale Jazzu w PSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Specjalizuje się w grze na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Na co dzień obraca się w gatunkach muzycznych takich jak jazz, soul, rock, latin, pop oraz muzyka klasyczna. Doświadczenie sceniczne zdobywał, grając w różnych zespołach muzycznych oraz koncertując na terenie całej Polski. Realizuje nagrania studyjne. Brał udział w nagraniach Kalendarz Dżentelmeni 2010, gdzie pracował z takimi artystami jak Grzegorz Skawiński, Piotr Kupicha, Justyna Steczkowska oraz Mieczysław Szcześniak. Na stałe współpracuje z Michałem Rudasiem, Kubą Molendą oraz Adamem Krylikiem.
Posiada doświadczenie pedagogiczne, dzięki pracy w Przedszkolu o profilu muzycznym „Samuel” oraz w Prywatnej Szkole „Yamaha”.
W swoim programie nauczania kładzie nacisk na umuzykalnienie młodego adepta oraz świadome poczucie melodyki. Niemniej istotna jest dla niego technika oraz rytmika z elementami improwizacji.
Radek Chwieralski
Nauka gry na gitarze elektrycznej – Radek Chwieralski

Radek Chwieralski gra na gitarze od 11. roku życia. W wieku 14 lat odnosi pierwszy znaczący sukces – wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Różnej „Morda”. Kilka lat później rozpoczyna edukację w Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej I i II stopnia im. K.Komedy w Warszawie. W 1999 r. zostaje uznany przez amerykańską wytwórnię i wydawnictwo Guitar Nine Records jako „undiscovered”. Recenzje jego solowej, jak i zespołowej twórczości pojawiają się m.in. w takich magazynach jak „Estrada i Studio”, „Gitara i Bas + bębny” i „Teraz Rock”.

Radek ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami i udział w wielu projektach muzycznych. W roku 2004 bierze udział w nagraniu płyty z wersjami Mazurka Dąbrowskiego „Jak zwyciężać mamy… Polscy artyści w hołdzie Mazurkowi Dąbrowskiego”. Oprócz utworu wykonanego przez Radka na płycie można usłyszeć m.in. Urszulę Dudziak, Kazika, Wojciecha Waglewskiego.

W roku 2005 bierze udział w koncercie charytatywnym pt. „Jazzmani dla Nowego Orleanu”, na którym występuje u boku takich gwiazd jak Ewa Bem, Urszula Dudziak, Lora Szafran, Zbigniew Namysłowski czy Michał Urbaniak. W latach 2002 – 2005 współpracuje z zespołem Analog, z którym wydaje dwie płyty „AnalogiA” i „Ulica Wolność”. Na płycie „Ulica Wolność” gościnnie występuje Stanisław Soyka.

W latach 2004 – 2006 współpracuje z zespołem Hetman, z którym nagrywa album „Skazaniec” oraz album koncertowy „LIVE”. Wraz z zespołem występuje na festiwalu „Taste of Polonia 2005” w Chicago (USA).

W 2007 roku współpracuje z Kostkiem Joriadisem w nagraniu płyty „Sen o miłości”.

Obecnie związany jest z zespołami Night Rider, Peter Pan oraz Rock Loves Chopin. Liderem zespołu Peter Pan jest Wojtek Szadkowski, znany m.in. z zespołu Collage i Satellite. Pierwsza płyta zespołu Peter Pan „Days” ukazuje się w lipcu 2007 roku.

Rock Loves Chopin to projekt inspirowany twórczością największego polskiego kompozytora wszech czasów – Fryderyka Chopina. Przedsięwzięcie wpisuje się w przygotowania obchodów 200-lecia urodzin kompozytora. Płyta „Rock Loves Chopin”, gdzie autorem aranżacji oraz producentem jest Radek, ukazuje się w czerwcu 2008 roku wydawnictwem Stołecznej Estrady oraz spółki Agora. Nagrania dokonano w studio S-4 Polskiego Radia, gdzie realizatorem dźwięku jest Leszek Kamiński, zdobywca ośmiu Fryderyków. Wśród zaproszonych gości na płytę są m.in. Jan Borysewicz, Grzegorz i Patrycja Markowscy, Janusz Olejniczak (pianista i interpretator muzyki Chopina), Anna Serafińska, Wojciech Pilichowski, Grzegorz Grzyb i in.

Rock Loves Chopin jest regularnie koncertującym zespołem. Ma do tej pory za sobą m.in. występy w Szwecji, na Wiankach warszawskich, czy na gali w Teatrze Wielkim w Warszawie z okazji 25-lecia przyznania Nagrody Nobla Lechowi Wałęsie (oraz z okazji 65. urodzin byłego prezydenta). Występowali tu również tacy artyści jak T.Love, Dżem, Edyta Geppert, Krystyna Prońko, Janusz Radek, Lombard i in.

Działalność muzyczna Radka to również działalność jako kompozytor oraz aranżer utworów i podkładów muzycznych, m.in. przeznaczonych dla potrzeb mediów i reklamy. W tym zakresie Radek współpracuje m.in. z Sony Publishing. Swoimi umiejętnościami jako gitarzysta i kompozytor Radek dzielił się za pośrednictwem magazynu „Gitarzysta”, gdzie w dziale „Warsztaty” prowadził rubrykę „solo”.

Wojciech Ruciński
Nauka gry na gitarze basowej – Wojciech Ruciński
Wojciech Ruciński – basista, kontrabasista grający w różnych stylach. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny, m. in. Janusz Stokłosa, KLAN Marka Ałaszewskiego, Maryla Rodowicz, Stanisław Sojka, Zbigniew Wodecki, a obecnie m. in. Irena Santor, Alek Korecki i Natalia Sikora.
Dyskografia:
-Janusz Stokłosa (Metro, Przeżyj to Sam, Obok nas, Ekstradycja 3) , KLAN (Po co mi ten Raj), Robert Janowski (Co mogę dać), Alek Korecki, (Z całym szacunkiem Dzika Świnia, Korekcja, Świat Aszkwili, Freak Kiss), OTTO (7777), Maryla Rodowicz
(Niebieska Maryla, Życie ładna rzecz, Kolędy, Opole 2009 cd+dvd), Lion Shepherd (Hiraeth), Natalia Sikora
(Buried Alive in The Blues)
Anna Zukowska
Nauka gry na perkusji i rytmiki dla dzieci – Anna Żukowska

Anna Żukowska to tętniąca pozytywną energią perkusistka, którą szczególnie uwielbiają dzieci. Ania poprzez swoje pedagogiczne podejście do najmłodszych, potrafi skutecznie przekazać podstawy rytmiki, ale co najważniejsze odciąga od grania na komputerze i przyciąga do grania na perkusji. Swoją muzyczną pasją i zaangażowaniem dzieli się z innymi nie tylko poprzez edukację, ale również poprzez współorganizację festiwali perkusyjnych, m.in. Warsaw Drum Festival.

Michał Kłopocki
Nauka gry na perkusji – Michał Kłopocki

Michał Kłopocki – perkusista z wieloletnim doświadczeniem, związany głównie z nurtem rockowym. Współpracował z wieloma artystami, muzykami, m.in: Jary Oddział Zamknięty, Marek Piekarczyk, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański, 2Late, Andrzej E-moll Kowalczyk, Brian Fentress, Mark Beswick, Howard Francis, Grzegorz Kloc, Mirosław Hoduń, Michał Rudaś, Juliusz Kamil, Sławomir Piwowar.