Jesteś tutaj
Start > O Nas

Hear StudioHEAR STUDIO powstało dzięki wielkiej pasji i ciężkiej pracy Anety i Radosława Kordowskich, którzy od postaw budowali pomieszczenia studyjne adaptując i przerabiając zastane pomieszczenia magazynowe. Dzięki tej pracy w 2008 roku udało się stworzyć miejsce, które na przestrzeni lat towarzyszyło w powstawaniu muzyki tysiącom artystów.

Maryla Rodowicz była pierwszą znaną artystką jaką mieliśmy zaszczyt gościć. To właśnie Ona na pierwszych stronach w naszej księdze pamiątkowej napisała "Tutaj rodzą się dźwięki". Dzięki temu do tej pory w niektórych muzycznych kręgach Hear Studio ma alternatywną nazwę "Muzyczne Betlejem" czyli "Studio u Jezusa".

Znamienne były również słowa Edyty Bartosiewicz, która goszcząc od lat w Hear Studio nadała Radosławowi nowe imię - "Sławo-rad".

Po kilku latach to nowe imię stało się inspiracją i na bazie możliwości Hear Studio oraz dzięki dodatkowemu wsparciu inwestorów, powstała inicjatywa wspierania polskich Artystów, niezależna wytwórnia fonograficzna JP Artist S.A.

W ten sposób od czerwca 2014 narodziła się ścisła współpraca Hear Studio i JP Artist, której na czele stanął Radosław Kordowski zajmując stanowisko Prezesa Zarządu. Wspomniana współpraca zaowocowała stworzeniem kilku inicjatyw muzycznych i zarazem społecznych takich jak JP Artist Festival, za którego pośrednictwem wspierana była akcja anty-narkotykowa czy akcja stop-dopalaczom.

Współpraca Hear Studio i JP Artist w roku 2015, zaowocowała organizacją i finansowaniem tras koncertowych polskich artystów w Chinach, którzy kontynuując ideę pokazywania, że Rock'N'Roll może być czysty, pozbawiony wszelakich dopalaczy, dawali swoim zachowaniem na scenie, jak i poza sceną temu świadectwo. Korzystając również z możliwości JP Artist wspierało Polskie produkty eksportowe, przyczyniając się do zwiększenia ich marketingowego potencjału. Tego rodzaju inicjatywa została oficjalnie doceniona przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie.

Działalność wydawnicza JP Artist to również edukacja. Wydawnictwo "Blueswomanka" to pomysł na muzyczną edukację najmłodszych za pośrednictwem 8-letniej Jagódki, która śpiewała rówieśnikom o muzyce Blues, Funky, Jazz.

W roku 2016 wytwórnia fonograficzna pod nazwą JP Artist S.A. zakończyła swoją działalność i na jej podstawie w celu kontynuowania społeczno - artystycznej misji, powstała wytwórnia fonograficzna RK Artist S.A., której głównym akcjonariuszem i Prezesem Zarządu został Radosław Kordowski.
Celem wytwórni jest wydawanie i promocja Artystów, którzy również postrzegają muzykę jako narzędzie w pro-społecznej misji.

W wyniku społecznych działań Hear Studio powstała również Fundacja "Gotowi Do Życia", której głównym założeniem jest społeczna edukacja i motywacja zawodowa młodzieży, jak również profilaktyka wszelkich uzależnień. Hear Studio jest głównym fundatorem Fundacji, a Zarząd Fundacji tworzą Radosław Kordowski oraz Andrzej Przybysz.

Radosław Kordowski - Właściciel i Prezes Zarządu Hear Studio sp. z o.o., RK Artist S.A. oraz Prezes Fundacji
Radosław Kordowski
Właściciel i Prezes Zarządu Hear Studio sp. z o.o.
RK Artist S.A.
Prezes Fundacji "Gotowi Do Życia"
Radosław Kordowski – producent muzyczny, kompozytor, wokalista. Od 1994 roku zajmuje się muzyką, uwielbia brzmienie organów Hammonda i na nich najczęściej koncertował mając zaszczyt grać przed takimi sławami jak Scorpions, KISS, Focus czy Buggie. Obecnie realizuje w muzycznym projekcie o nazwie Ready To Live. Radosław pragnie za pośrednictwem muzyki, tekstu docierać do młodych ludzi, motywować i zarażać pozytywną energią do aktywnego działania i rozwoju osobistego. Promuje wegetarianizm, jest abstynetem dając w szczególności młodym ludziom przykład, że można się świetnie bawić bez wszelkich dopalaczy. Jest inicjatorem i zarazem głównym fundatorem Fundacji Gotowi Do Życia

Andrzej Przybysz
Andrzej Przybysz
Manager Studia / Muzyk
Andrzej Przybysz jest Managerem w Hear Studio oraz muzykiem, prowadzi w HEAR Studio lekcje gry na fortepianie oraz warsztaty wokalne. Bardzo aktywny społecznie, poświęca się totalnie pracy dla młodzieży.

Jego zaangażowanie i praca sprawiają, że wiele rzeczy spina w całość, zachowując przy tym zawsze pogodę ducha. Jednym słowem (a właściwie dwoma) „dusza człowiek”.

Marzena Zajkowska
Marzena Zajkowska
Reporterka / Grafik
Marzena Zajkowska, zawsze pogodna i pozytywnie artystycznie zakęcona. Jej optymizm przyczynia się w znaczącym stopniu do panującej miłej atmosfery w studio. Drzemie w niej dusza artysty, dlatego pracuje również jako grafik, opracowując plakaty m.in. JP Artist Festival oraz składa w całość projekty okładek dla różnych wydawnictw. Przygotowuje również edycję zdjęć i grafik wykorzystywanych na stronie Hear Studio.

Paweł Wojtasik
Paweł Wojtasik
Wsparcie techniczne
Paweł to wsparcie techniczne naszego Teamu. Co jakiś czas wylatuje wspólnie z Radosławem do Chin jako techniczny sceny i człowiek do zadań specjalnych. Szybko wdrożył się w techniczne aspekty obsługi naszych Klientów.

Anna Żukowska
Anna Żukowska
Nauczycielka gry na perkusji
Ania jest z nami od roku. Dba o stan naszych zestawów perkusyjnych. Kocha ten instrument i nikt tak jak ona w naszym studio się nim nie zajmie. Jest także managerem Drum Academy, z której założycielem/dyrektorem – Agnieszką Trzeszczak Hear Studio współpracuje od lat przy wspólnych perkusyjnych projektach edukacyjnych.

Aneta Smok
Aneta Smok
Blogerka / Reporterka
Aneta – w teamie od niedawna. Pełna optymizmu i siły spokoju. Pasjonatka słodkości- zwłaszcza tych tworzonych własnoręcznie. Wielbicielka książek, długich pieszych wędrówek, jazdy na rolkach i Ameryki Południowej.

Top